Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Sport i Fitness

Stań się silniejsza Napoje izotoniczne Ćwiczenia na jędrną pupę Piękne pośladki: ćwiczenia Płaski brzuszek - motywator Ćwiczenia na płaski brzuch Black/Pink Flash/Marina Blue Michael Jordan Mens 6 Vi Retro - www.jordan-jordanshoes.com Jak ćwiczyć zimą i jesienią? Ćwiczenia na brzuch i biodra
12 materiałów w kategorii

Dodany przez

TRENING CARDIO NA ODCHUDZANIE I MODELOWANIE – AEROBIK

Wykonaj każde ćwiczenie w 3 seriach po 60 sekund.

FitPlanner.pl - https://www.fitplanner.pl - wyszukiwarka zajęć sportowych, klubów fitness i instruktorów. Najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest wykreowanie jej !

Nie czekaj aż coś się zdarzy tylko bierz sprawy w swoje ręce i działaj. Życie to nie seria przypadków, to co robisz ma na nie niezaprzeczalny wpływ. Zgadzasz się?

Znajdź sport dla siebie z FitPlanner.pl - https://fitplanner.pl - wyszukiwarka klubów, zajęć i instruktorów w jednym miejscu !
FitPlanner
Marzenkaa

Marzenkaa przez FitPlanner

Dodanie February 10, 2016 into Motywacja

Najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest wykreowanie jej ! Nie czekaj aż coś się zdarzy tylko bierz sprawy w swoje ręce i działaj. Życie to nie seria przypadków, to co robisz ma na nie niezaprzeczalny wpływ. Zgadzasz się? Znajdź sport dla siebie z FitPlanner.pl - https://fitplanner.pl - wyszukiwarka klubów, zajęć i instruktorów w jednym miejscu !
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl