Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Sport i Fitness

Abecadło fitness
ABS, ABT, TBC, TRX brzmi tajemniczo? Dla was rozszyfrowujemy skróty zajęć fitness. Teraz idąc na zajęcia będziesz wiedziała dokładnie czego się spodziewać!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Jak rozciągać się do szpagatu. Czyli czy robienie szpagatu jest bezpieczne i zdrowe? Zobacz jak się rozciągać by zrobić szpagat. Zobaczcie czym jest gimnastyka artystyczna dziewcząt i dlaczego warto zapisać dziecko na takie zajęcia sportowe 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Jak nauczyć się stać na rękach? Zobacz poradnik do nauki samodzielnego stania na rękach. Sprawdź jakie korzyści są z treningu hand stand. 
***
LepszyTrener.pl największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Bezpieczny trening dla kobiet w ciąży. Czyli jak ćwiczyć by przygotować się do porodu i nie zaszkodzić dziecku. Rodzaje Zumby. Jak wybrać idealną odmianę Zumby dla siebie. Zobaczcie najpopularniejsze rodzaje tego tańca. Orzeźwienie spotrowe Przed nami gorące dni. Zobaczcie na co uważać latem w trakcie biegania i innych aktywności na świeżym powietrzu.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Zdrowy kręgosłup
Zobacz jak pomóc swoim plecom. Zajęcia dla początkujących pomagające w leczeniu bólu pleców i przywracające prawidłową postawę.
41 materiałów w kategorii

Dodany przez

Z dobrym trenerem nie ma rzeczy niemożliwych! Power Pump Zobaczcie podstawowe błędy przy treningu mięśni brzucha. Jak robić brzuszki skutecznie. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Zobacz wielki zbiór informacji i ciekawostek o fitness. Jak ćwiczyć fitness, gotowe plany treningowe i porady. Balet piękna sztuka tańca i emocji Orzeźwienie spotrowe Joga dla seniorów. Czyli dlaczego warto jest zapisać rodziców na zajęcia jogi (lub podobne) Siłownia kettlebells kobieta Wspinaczka sport dla odważnych
LepszyTrener

Dodany ze strony lepszytrener.pl

LepszyTrener

LepszyTrener

Dodany June 17, 2016 z lepszytrener.pl

Abecadło fitness ABS, ABT, TBC, TRX brzmi tajemniczo? Dla was rozszyfrowujemy skróty zajęć fitness. Teraz idąc na zajęcia będziesz wiedziała dokładnie czego się spodziewać! *** LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl