Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Sport i Fitness

Jak wybrać najlepsze zajęcia grupowe dla siebie? Zobaczcie czym kierować się podczas wyboru grupy treningowej na siłowni. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Zobacz wielki zbiór informacji i ciekawostek o fitness. Jak ćwiczyć fitness, gotowe plany treningowe i porady. Dziewczyna z mieczem Jak rozciągać się do szpagatu. Czyli czy robienie szpagatu jest bezpieczne i zdrowe? Zobacz jak się rozciągać by zrobić szpagat. Zobaczcie najczęstsze błędy treningowe, które zmniejszają efektywność ćwiczeń Rodzaje Zumby. Jak wybrać idealną odmianę Zumby dla siebie. Zobaczcie najpopularniejsze rodzaje tego tańca. Bezpieczny trening dla kobiet w ciąży. Czyli jak ćwiczyć by przygotować się do porodu i nie zaszkodzić dziecku. Power Pump Jak wybrać odpowiedniego trenera? Zobacz praktyczne wskazówki jak ocenić kompetencje trenera personalnego i czym kierować się zapisując na trening. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście
41 materiałów w kategorii

Dodany przez

Abecadło fitness
ABS, ABT, TBC, TRX brzmi tajemniczo? Dla was rozszyfrowujemy skróty zajęć fitness. Teraz idąc na zajęcia będziesz wiedziała dokładnie czego się spodziewać!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Najtrudniejsze seks pozycje. Tylko dla bardzo sprawnych fizycznie partnerów.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w każdym mieście Zobaczcie podstawowe błędy przy treningu mięśni brzucha. Jak robić brzuszki skutecznie. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Sporty i aktywności dla par.
Zobaczcie propozycje zajęć dla dwojga na każdym etapie znajomości. Power Pump Zobacz wielki zbiór informacji i ciekawostek o fitness. Jak ćwiczyć fitness, gotowe plany treningowe i porady. Rodzaje Zumby. Jak wybrać idealną odmianę Zumby dla siebie. Zobaczcie najpopularniejsze rodzaje tego tańca. Stary temat w nowej odsłonie. Zwykła zielona herbata na odchudzanie, czyli jak pić herbatę i chudnąć jednocześnie :) Mit jednego piwa po treningu pod lupą. Zobaczcie jaki naprawdę ma wpływ na organizm ma piwo po wysiłku fizycznym.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście
LepszyTrener

Dodany ze strony lepszytrener.pl

LepszyTrener

LepszyTrener

Dodany June 16, 2016 z lepszytrener.pl

Bieganie. Jak w prosty sposób poprawić swoje wyniki. Zobaczcie najlepszy sposób oddychania podczas biegania. Praktyczne wskazówki od najlepszych trenerów. *** LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl