Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Sport i Fitness

Napoje izotoniczne Dzień po siłowni Natalia Gacka "Zostań Fit" http://www.empik.com/zostan-fit-nowa-ty-w-180-dni-gacka-natalia,p1106354237,ksiazka-p Płaski brzuszek - motywator Ćwiczenia na jędrną pupę Black/Pink Flash/Marina Blue Michael Jordan Mens 6 Vi Retro - www.jordan-jordanshoes.com Jak ćwiczyć zimą i jesienią? Twardo trzymam się noworocznych postanowień. Znalazłam płytę DVD "czas na fit" w super cenie :) Ćwiczenia na brzuch i biodra
12 materiałów w kategorii

Dodany przez

Chcesz nauczyć się pływać? Praktyczne informacje dla początkujących. Pływanie wcale nie jest trudne. Każdy może się nauczyć!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Jak nauczyć się stać na rękach? Zobacz poradnik do nauki samodzielnego stania na rękach. Sprawdź jakie korzyści są z treningu hand stand. 
***
LepszyTrener.pl największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Joga w leczeniu kręgosłupa. Dolegliwości bólowe spowodowane siedzącym trybem życia można wyleczyć ćwiczeniami jogi i gimnastyką pleców. Zobaczcie jak to działa. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Bezpieczny trening dla kobiet w ciąży. Czyli jak ćwiczyć by przygotować się do porodu i nie zaszkodzić dziecku. Szybki przepis na smaczny obiad - Tortellini z warzywami. Do zrobienia w 20 minut :) Wspinaczka sport dla odważnych Joga facet Dzień po siłowni Przed nami gorące dni. Zobaczcie na co uważać latem w trakcie biegania i innych aktywności na świeżym powietrzu.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście
LepszyTrener
Marzenkaa

Marzenkaa przez LepszyTrener

Dodanie February 10, 2016 into Sport i Fitness

Dzień po siłowni
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl