Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Sport i Fitness

Twardo trzymam się noworocznych postanowień. Znalazłam płytę DVD "czas na fit" w super cenie :) Ćwiczenia na płaski brzuch Biegaj Stań się silniejsza Ćwiczenia na brzuch i biodra Napoje izotoniczne Ćwiczenia na jędrną pupę Natalia Gacka "Zostań Fit" http://www.empik.com/zostan-fit-nowa-ty-w-180-dni-gacka-natalia,p1106354237,ksiazka-p Piękne pośladki: ćwiczenia
12 materiałów w kategorii

Dodany przez

Zobacz wielki zbiór informacji i ciekawostek o fitness. Jak ćwiczyć fitness, gotowe plany treningowe i porady. Przed nami gorące dni. Zobaczcie na co uważać latem w trakcie biegania i innych aktywności na świeżym powietrzu.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Bieganie. Jak w prosty sposób poprawić swoje wyniki. Zobaczcie najlepszy sposób oddychania podczas biegania. Praktyczne wskazówki od najlepszych trenerów. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Balet dla dzieci Joga facet Power Pump Zobaczcie najczęstsze błędy treningowe, które zmniejszają efektywność ćwiczeń Jak wybrać odpowiedniego trenera? Zobacz praktyczne wskazówki jak ocenić kompetencje trenera personalnego i czym kierować się zapisując na trening. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Mit jednego piwa po treningu pod lupą. Zobaczcie jaki naprawdę ma wpływ na organizm ma piwo po wysiłku fizycznym.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście
LepszyTrener
Marzenkaa

Marzenkaa przez LepszyTrener

Dodanie February 10, 2016 into Sport i Fitness

Dzień po siłowni
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl