Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Sport i Fitness

Joga dla seniorów. Czyli dlaczego warto jest zapisać rodziców na zajęcia jogi (lub podobne) Bieganie. Jak w prosty sposób poprawić swoje wyniki. Zobaczcie najlepszy sposób oddychania podczas biegania. Praktyczne wskazówki od najlepszych trenerów. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Zobaczcie najczęstsze błędy treningowe, które zmniejszają efektywność ćwiczeń Sporty i aktywności dla par.
Zobaczcie propozycje zajęć dla dwojga na każdym etapie znajomości. Zobaczcie jak bieganie raz w miesiącu może poprawić Twoje zadowolenie z życia. Boksowanie dla kobiet i początkujących. Czyli dobry sposób na odchudzanie i samoobronę w jednym. Zobacz jak wygląda trening od podstaw i dlaczego boks jest dobry również dla kobiet. Najsprawniejsza 80 latka na świecie. Poznajcie kobietę która rozpoczęła treningi w wieku 56 lat i została znanym sportowcem!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Dzień po siłowni Jak rozciągać się do szpagatu. Czyli czy robienie szpagatu jest bezpieczne i zdrowe? Zobacz jak się rozciągać by zrobić szpagat.
41 materiałów w kategorii

Dodany przez

Jak rozciągać się do szpagatu. Czyli czy robienie szpagatu jest bezpieczne i zdrowe? Zobacz jak się rozciągać by zrobić szpagat. Stary temat w nowej odsłonie. Zwykła zielona herbata na odchudzanie, czyli jak pić herbatę i chudnąć jednocześnie :) Zobaczcie jak bieganie raz w miesiącu może poprawić Twoje zadowolenie z życia. Zobaczcie czym jest gimnastyka artystyczna dziewcząt i dlaczego warto zapisać dziecko na takie zajęcia sportowe 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Szybki przepis na smaczny obiad - Tortellini z warzywami. Do zrobienia w 20 minut :) Jak wybrać najlepsze zajęcia grupowe dla siebie? Zobaczcie czym kierować się podczas wyboru grupy treningowej na siłowni. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Dziewczyna z mieczem Najsprawniejsza 80 latka na świecie. Poznajcie kobietę która rozpoczęła treningi w wieku 56 lat i została znanym sportowcem!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Z dobrym trenerem nie ma rzeczy niemożliwych!
LepszyTrener

Dodany ze strony lepszytrener.pl

LepszyTrener

LepszyTrener

Dodany June 21, 2016 z lepszytrener.pl

Sporty i aktywności dla par. Zobaczcie propozycje zajęć dla dwojga na każdym etapie znajomości.
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl