Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Sport i Fitness

Zobaczcie podstawowe błędy przy treningu mięśni brzucha. Jak robić brzuszki skutecznie. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Jak nauczyć się stać na rękach? Zobacz poradnik do nauki samodzielnego stania na rękach. Sprawdź jakie korzyści są z treningu hand stand. 
***
LepszyTrener.pl największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce. Stary temat w nowej odsłonie. Zwykła zielona herbata na odchudzanie, czyli jak pić herbatę i chudnąć jednocześnie :) Abecadło fitness
ABS, ABT, TBC, TRX brzmi tajemniczo? Dla was rozszyfrowujemy skróty zajęć fitness. Teraz idąc na zajęcia będziesz wiedziała dokładnie czego się spodziewać!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Antybiotyki w mięsie - czytaj więcej na blog.lepszytrener.pl Sporty i aktywności dla par.
Zobaczcie propozycje zajęć dla dwojga na każdym etapie znajomości. Joga dla seniorów. Czyli dlaczego warto jest zapisać rodziców na zajęcia jogi (lub podobne) Zdrowy cukier? Czyli nie taka glukoza straszna jak ją malują. Zobaczcie zdrowe przepisy na słodycze dla aktywnych Boksowanie dla kobiet i początkujących. Czyli dobry sposób na odchudzanie i samoobronę w jednym. Zobacz jak wygląda trening od podstaw i dlaczego boks jest dobry również dla kobiet.
41 materiałów w kategorii

Dodany przez

Balet piękna sztuka tańca i emocji Power Pump Zobaczcie chody konia, czyli jaka jest technika jazdy konnej w każdej prędkości konia. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Rodzaje Zumby. Jak wybrać idealną odmianę Zumby dla siebie. Zobaczcie najpopularniejsze rodzaje tego tańca. Jak wybrać najlepsze zajęcia grupowe dla siebie? Zobaczcie czym kierować się podczas wyboru grupy treningowej na siłowni. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Najlepsze naturalne suplementy wg. dietetyków. Czyli co faktycznie warto jest brać a czego unikać. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Zdrowy kręgosłup
Zobacz jak pomóc swoim plecom. Zajęcia dla początkujących pomagające w leczeniu bólu pleców i przywracające prawidłową postawę. Orzeźwienie spotrowe Bezpieczny trening dla kobiet w ciąży. Czyli jak ćwiczyć by przygotować się do porodu i nie zaszkodzić dziecku.
LepszyTrener

Dodany ze strony lepszytrener.pl

LepszyTrener

LepszyTrener

Dodany November 30, 2016 z lepszytrener.pl

Zobacz wielki zbiór informacji i ciekawostek o fitness. Jak ćwiczyć fitness, gotowe plany treningowe i porady.
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl