Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Sport i Fitness

Najsprawniejsza 80 latka na świecie. Poznajcie kobietę która rozpoczęła treningi w wieku 56 lat i została znanym sportowcem!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Sporty i aktywności dla par.
Zobaczcie propozycje zajęć dla dwojga na każdym etapie znajomości. Zobaczcie najczęstsze błędy treningowe, które zmniejszają efektywność ćwiczeń Zdrowy cukier? Czyli nie taka glukoza straszna jak ją malują. Zobaczcie zdrowe przepisy na słodycze dla aktywnych Jak wybrać dobrego trenera? Zobacz praktyczne wskazówki jak ocenić kompetencje trenera personalnego i czym kierować się zapisując na trening.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Mit jednego piwa po treningu pod lupą. Zobaczcie jaki naprawdę ma wpływ na organizm ma piwo po wysiłku fizycznym.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Chcesz nauczyć się pływać? Praktyczne informacje dla początkujących. Pływanie wcale nie jest trudne. Każdy może się nauczyć!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Policjant popis siły Orzeźwienie spotrowe
41 materiałów w kategorii

Dodany przez

Zobaczcie chody konia, czyli jaka jest technika jazdy konnej w każdej prędkości konia. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Siłownia kettlebells kobieta Bieganie. Jak w prosty sposób poprawić swoje wyniki. Zobaczcie najlepszy sposób oddychania podczas biegania. Praktyczne wskazówki od najlepszych trenerów. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Stary temat w nowej odsłonie. Zwykła zielona herbata na odchudzanie, czyli jak pić herbatę i chudnąć jednocześnie :) Balet dla dzieci Zdrowy koktajl z buraków na poprawę wytrzymałości. Dobry również na odchudzanie. Zdrowy cukier? Czyli nie taka glukoza straszna jak ją malują. Zobaczcie zdrowe przepisy na słodycze dla aktywnych Joga facet zabawy podwórkowe dzieci
LepszyTrener

Dodany ze strony lepszytrener.pl

LepszyTrener

LepszyTrener

Dodany November 30, 2016 z lepszytrener.pl

Zobacz wielki zbiór informacji i ciekawostek o fitness. Jak ćwiczyć fitness, gotowe plany treningowe i porady.
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl