Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Bizuteria

Delikatny kolczyk Naszyjnik liście - dwa kolory - sklep internetowy biżuterka.pl Piękne pierścionki Delikatny kolczyk Bransoletki Perły z sercem - sklep internetowy biżuterka.pl bransoletka Rzemyki fioletowe - sklep internetowy biżuterka.pl Naszyjnik z kryształem - Łabędź - sklep internetowy biżuterka.pl
15 materiałów w kategorii

Dodany przez

Sukienka Fryzury Makijaż W odcieniach brązu Kolejna ciekawa kuchnia Aktorka wyznała, że praca zawodowa nigdy nie będzie dla niej ważniejsza od rodziny i przyjaciół.

Emma Watson ukończyła właśnie trzeci rok studiów na Oxfordzie, uczelnia w Wielkiej Brytanii pozwala aktorce być blisko swojej rodziny i przyjaciół.

Jak twierdzi: - Zawsze kiedy rozpoczynam kolejny rok na studiach staram się nie angażować w zawodowe zobowiązania. To daje mi więcej czasu.

Dodała też, że lubi czas spędzony na uczelni, gdyż ten pozwala jej popatrzeć z perspektywy na jej karierę aktorską. Mimo dziesięciu lat pracy w przemyśle filmowym przyznaje, że jej kariera aktorska wciąż pozostaje dziwnym doświadczeniem. :D Zestawy Jadłabym wszystko
kasia74
majka

majka przez Marzenkaa

Dodanie March 17, 2016 into Bizuteria

Bransoletki
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl