Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Sport i Fitness

Boksowanie dla kobiet i początkujących. Czyli dobry sposób na odchudzanie i samoobronę w jednym. Zobacz jak wygląda trening od podstaw i dlaczego boks jest dobry również dla kobiet. Z dobrym trenerem nie ma rzeczy niemożliwych! Dzień po siłowni Zobaczcie czym jest gimnastyka artystyczna dziewcząt i dlaczego warto zapisać dziecko na takie zajęcia sportowe 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Bieganie. Jak w prosty sposób poprawić swoje wyniki. Zobaczcie najlepszy sposób oddychania podczas biegania. Praktyczne wskazówki od najlepszych trenerów. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Zdrowy cukier? Czyli nie taka glukoza straszna jak ją malują. Zobaczcie zdrowe przepisy na słodycze dla aktywnych Chcesz nauczyć się pływać? Praktyczne informacje dla początkujących. Pływanie wcale nie jest trudne. Każdy może się nauczyć!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Rodzaje Zumby. Jak wybrać idealną odmianę Zumby dla siebie. Zobaczcie najpopularniejsze rodzaje tego tańca. Najsprawniejsza 80 latka na świecie. Poznajcie kobietę która rozpoczęła treningi w wieku 56 lat i została znanym sportowcem!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście
41 materiałów w kategorii

Dodany przez

Zdrowy koktajl z buraków na poprawę wytrzymałości. Dobry również na odchudzanie. Abecadło fitness
ABS, ABT, TBC, TRX brzmi tajemniczo? Dla was rozszyfrowujemy skróty zajęć fitness. Teraz idąc na zajęcia będziesz wiedziała dokładnie czego się spodziewać!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Przed nami gorące dni. Zobaczcie na co uważać latem w trakcie biegania i innych aktywności na świeżym powietrzu.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Wskazówki dla początkujących jak szybko nauczyć się gry w tenisa. Czym jest backhand i forhend. Zdrowy cukier? Czyli nie taka glukoza straszna jak ją malują. Zobaczcie zdrowe przepisy na słodycze dla aktywnych zabawy podwórkowe dzieci Szybki przepis na smaczny obiad - Tortellini z warzywami. Do zrobienia w 20 minut :) Wspinaczka sport dla odważnych Zobaczcie najczęstsze błędy treningowe, które zmniejszają efektywność ćwiczeń
LepszyTrener

Dodany ze strony lepszytrener.pl

LepszyTrener

LepszyTrener

Dodany May 31, 2016 z lepszytrener.pl

Przed nami gorące dni. Zobaczcie na co uważać latem w trakcie biegania i innych aktywności na świeżym powietrzu. *** LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl