Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Zrob to sam

Po co kupować nowe meble, jak można odnowić stare? zajrzyj na https://dekostacja.wordpress.com/2015/11/21/renowacja-krzesel/ po szczegóły Podkładki zrobione z prawdziwych liści! Figurki z masy solnej, smak dzieciństwa :) Zapraszamy po więcej po kliknięciu w zdjęcie! Świąteczne skarpety na Mikołajki! Wpadajcie po szczegóły na https://dekostacja.wordpress.com/2015/12/06/skarpety-really/ Świeczki w jesiennym klimacie! Wykonane z żelu własnoręcznie! Jak zrobić świeczkę w domu? Jest na to sposób prosto z dekostacji! Jak uszyć sowę? To wcale nie jest takie trudne!! A sówka jest ostanio baaardzo popularna! Jak zrobić kulę śnieżną w domu? Kliknij w zdjęcie po szczegóły :) Baldachim nad łóżeczkiem dziecka! Instrukcje krok po kroku jak go zrobić ze zwykłej firanki, w bardzo prosty sposób już na naszym blogu :)
10 materiałów w kategorii

Dodany przez

Jak uszyć sowę? To wcale nie jest takie trudne!! A sówka jest ostanio baaardzo popularna! 2 życie słoika ;) Przedstawiamy jedno z jego nowych przebrań ;) Jak zrobić kulę śnieżną w domu? Kliknij w zdjęcie po szczegóły :) Baldachim nad łóżeczkiem dziecka! Instrukcje krok po kroku jak go zrobić ze zwykłej firanki, w bardzo prosty sposób już na naszym blogu :) Świąteczne skarpety na Mikołajki! Wpadajcie po szczegóły na https://dekostacja.wordpress.com/2015/12/06/skarpety-really/ Jak w pomysłowy sposób ułożyć kwiaty w wazonie? Podajemy przykłady!! Zapraszamy też a bloga :) Bombki ze styropianu ozdobione metodą decoupage! A tak je można zrobić ->https://dekostacja.wordpress.com/2015/12/03/bombki-styropianowe-czesc-1-decoupage/ Po co kupować nowe meble, jak można odnowić stare? zajrzyj na https://dekostacja.wordpress.com/2015/11/21/renowacja-krzesel/ po szczegóły Podkładki zrobione z prawdziwych liści!
Dekostacja

Dodany ze strony dekostacja.wordpress.com

Dekostacja

Dekostacja

Dodany November 18, 2015 z dekostacja.wordpress.com

Baldachim nad łóżeczkiem dziecka! Instrukcje krok po kroku jak go zrobić ze zwykłej firanki, w bardzo prosty sposób już na naszym blogu :)
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl