Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Zrob to sam

Jak zrobić kulę śnieżną w domu? Kliknij w zdjęcie po szczegóły :) Figurki z masy solnej, smak dzieciństwa :) Zapraszamy po więcej po kliknięciu w zdjęcie! Podkładki zrobione z prawdziwych liści! Świąteczne skarpety na Mikołajki! Wpadajcie po szczegóły na https://dekostacja.wordpress.com/2015/12/06/skarpety-really/ Jak uszyć sowę? To wcale nie jest takie trudne!! A sówka jest ostanio baaardzo popularna! Pralinki to pyszny i elegancki prezent na Święta czy Mikołajki! A jeszcze lepiej jak zrobimy je sami! Jak? Kliknijcie w zdjęcie po instrukcje :) Jak zrobić świeczkę w domu? Jest na to sposób prosto z dekostacji! Świeczki w jesiennym klimacie! Wykonane z żelu własnoręcznie! Baldachim nad łóżeczkiem dziecka! Instrukcje krok po kroku jak go zrobić ze zwykłej firanki, w bardzo prosty sposób już na naszym blogu :)
10 materiałów w kategorii

Dodany przez

Figurki z masy solnej, smak dzieciństwa :) Zapraszamy po więcej po kliknięciu w zdjęcie! Jak uszyć sowę? To wcale nie jest takie trudne!! A sówka jest ostanio baaardzo popularna! Świeczki w jesiennym klimacie! Wykonane z żelu własnoręcznie! Jak zrobić kulę śnieżną w domu? Kliknij w zdjęcie po szczegóły :) Świąteczne skarpety na Mikołajki! Wpadajcie po szczegóły na https://dekostacja.wordpress.com/2015/12/06/skarpety-really/ Podkładki zrobione z prawdziwych liści! Jak zrobić świeczkę w domu? Jest na to sposób prosto z dekostacji! 2 życie słoika ;) Przedstawiamy jedno z jego nowych przebrań ;) Bombki ze styropianu ozdobione metodą decoupage! A tak je można zrobić ->https://dekostacja.wordpress.com/2015/12/03/bombki-styropianowe-czesc-1-decoupage/
Dekostacja

Dodany ze strony dekostacja.wordpress.com

Dekostacja

Dekostacja

Dodany November 18, 2015 z dekostacja.wordpress.com

Baldachim nad łóżeczkiem dziecka! Instrukcje krok po kroku jak go zrobić ze zwykłej firanki, w bardzo prosty sposób już na naszym blogu :)
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl