Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Sport i Fitness

Najsprawniejsza 80 latka na świecie. Poznajcie kobietę która rozpoczęła treningi w wieku 56 lat i została znanym sportowcem!
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Siłownia kettlebells kobieta Zdrowy cukier? Czyli nie taka glukoza straszna jak ją malują. Zobaczcie zdrowe przepisy na słodycze dla aktywnych Dziewczyna z mieczem Dzień po siłowni Zdrowy kręgosłup
Zobacz jak pomóc swoim plecom. Zajęcia dla początkujących pomagające w leczeniu bólu pleców i przywracające prawidłową postawę. Jak wybrać dobrego trenera? Zobacz praktyczne wskazówki jak ocenić kompetencje trenera personalnego i czym kierować się zapisując na trening.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Zobacz wielki zbiór informacji i ciekawostek o fitness. Jak ćwiczyć fitness, gotowe plany treningowe i porady. Rodzaje Zumby. Jak wybrać idealną odmianę Zumby dla siebie. Zobaczcie najpopularniejsze rodzaje tego tańca.
41 materiałów w kategorii

Dodany przez

Bieganie. Jak w prosty sposób poprawić swoje wyniki. Zobaczcie najlepszy sposób oddychania podczas biegania. Praktyczne wskazówki od najlepszych trenerów. 
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Balet dla dzieci Policjant popis siły Balet piękna sztuka tańca i emocji Power Pump zabawy podwórkowe dzieci Szybki przepis na smaczny obiad - Tortellini z warzywami. Do zrobienia w 20 minut :) Jak wybrać dobrego trenera? Zobacz praktyczne wskazówki jak ocenić kompetencje trenera personalnego i czym kierować się zapisując na trening.
***
LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście Antybiotyki w mięsie - czytaj więcej na blog.lepszytrener.pl
LepszyTrener

Dodany ze strony lepszytrener.pl

LepszyTrener

LepszyTrener

Dodany June 3, 2016 z lepszytrener.pl

Zobaczcie podstawowe błędy przy treningu mięśni brzucha. Jak robić brzuszki skutecznie. *** LepszyTrener.pl najlepsi trenerzy i instruktorzy sportowi w Twoim mieście
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl