Kawcia.pl
Powiadom znajomych

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji witryny:

- Stwórz swoją kolekcję obrazów
- Wyslij zdjęcie do znajomych
- Śledź aktualizacje od znajomych

Jak relaks - to tylko przy kawci...
Podziel się z innymi czymkolwiek chcesz.

Zrob to sam

Świąteczne skarpety na Mikołajki! Wpadajcie po szczegóły na https://dekostacja.wordpress.com/2015/12/06/skarpety-really/ Jak uszyć sowę? To wcale nie jest takie trudne!! A sówka jest ostanio baaardzo popularna! Po co kupować nowe meble, jak można odnowić stare? zajrzyj na https://dekostacja.wordpress.com/2015/11/21/renowacja-krzesel/ po szczegóły Pralinki to pyszny i elegancki prezent na Święta czy Mikołajki! A jeszcze lepiej jak zrobimy je sami! Jak? Kliknijcie w zdjęcie po instrukcje :) Podkładki zrobione z prawdziwych liści! Jak zrobić kulę śnieżną w domu? Kliknij w zdjęcie po szczegóły :) Figurki z masy solnej, smak dzieciństwa :) Zapraszamy po więcej po kliknięciu w zdjęcie! Baldachim nad łóżeczkiem dziecka! Instrukcje krok po kroku jak go zrobić ze zwykłej firanki, w bardzo prosty sposób już na naszym blogu :) Świeczki w jesiennym klimacie! Wykonane z żelu własnoręcznie!
10 materiałów w kategorii

Dodany przez

Jak zrobić świeczkę w domu? Jest na to sposób prosto z dekostacji! Baldachim nad łóżeczkiem dziecka! Instrukcje krok po kroku jak go zrobić ze zwykłej firanki, w bardzo prosty sposób już na naszym blogu :) Świąteczne skarpety na Mikołajki! Wpadajcie po szczegóły na https://dekostacja.wordpress.com/2015/12/06/skarpety-really/ Figurki z masy solnej, smak dzieciństwa :) Zapraszamy po więcej po kliknięciu w zdjęcie! Jak w pomysłowy sposób ułożyć kwiaty w wazonie? Podajemy przykłady!! Zapraszamy też a bloga :) Jak uszyć sowę? To wcale nie jest takie trudne!! A sówka jest ostanio baaardzo popularna! Pralinki to pyszny i elegancki prezent na Święta czy Mikołajki! A jeszcze lepiej jak zrobimy je sami! Jak? Kliknijcie w zdjęcie po instrukcje :) Podkładki zrobione z prawdziwych liści! Jak zrobić kulę śnieżną w domu? Kliknij w zdjęcie po szczegóły :)
Dekostacja

Dodany ze strony dekostacja.wordpress.com

Dekostacja

Dekostacja

Dodany November 29, 2015 z dekostacja.wordpress.com

Pralinki to pyszny i elegancki prezent na Święta czy Mikołajki! A jeszcze lepiej jak zrobimy je sami! Jak? Kliknijcie w zdjęcie po instrukcje :)
Raportuj
Dodać
Kawcia.pl