Kawcia.pl

O mnie

Jeśli uwielbiasz rzeczy ponadczasowe, modne, inspirujące, ciekawe i niezwykłe, cenisz oryginalność, błyskotliwe pomysły i humor - teraz możesz zbierać i przeglądać te wszystkie inspiracje w jednym miejscu. Nie umknie ci nic, co wpada ci w oko każdego dnia, bo KAWCIA.PL dostarcza ci właściwe narzędzie.

ZAREJESTRUJ SIĘ (to tylko chwilka) a potem umieść w pasku zakładek swojej przeglądarki przycisk + KAWCIA Od tej pory zapisywanie obrazów z innych stron oraz własnych przez upload stanie się od tej pory bardzo prosta i będzie wymagać tylko kilku kliknięć. Patrz jak rośnie twoj kolekcja, będziesz do niej wracać z dumą i satysfakcją nie raz i zadziwisz innych.

Przeglądaj też Kawcie i dodawaj do swoich kolekcji najlepsze rzeczy, które znaleźli inni

KAWCIA.PL to ty
To twój osobisty manifest, prezentacja twoich upodobań, gustów, pasji, miejsce które bez zbędnych słów pokazuje to, kim jesteś, jakie są twoje marzenia i inspiracje.

POZNAJ CIEKAWYCH LUDZI
Znalazłeś się w przyjaznej społeczność ludzi, którzy cenią nowe, oryginalne, inspiracje i potrafią je znajdować na krańcach internetu.
Pokazując przez zdjęcia to, kim jesteś przyciągniesz ludzi o podobnym smaku, którzy zaczną śledzić zmiany w twoich kolekcjach. Kiedy będziesz wchodzić na ich profile, może się okazać że lubicie podobne rzeczy i ty zechcesz obserwować ich znaleziska.

Kawcia.pl